O nás

Společnost Ptáček - distribuce, s.r.o., provozující tento obchod, je dceřinou společností Ptáček-Velkoobchod, a.s. V e-shopu krby-kamna-ptacek.cz vám představujeme ucelenou nabídku sortimentu krbů, krbových kamen, sporáků na tuhá paliva, krbových vložek, odkouření a krbového příslušenství. Vybrané modely jsou vystaveny v našem krbovém centru v Unhošti, kde si je můžete osobně prohlédnout a náš odborný personál vám rád poradí s výběrem vhodného krbu, kamen či krbové vložky. Nejprodávanější modely navíc držíme vždy skladem, jsou tedy ihned k odběru.

Společnost Ptáček – velkoobchod, a.s., založená v roce 1992, patří mezi největší velkoobchody v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – koupelny v České republice a na Slovensku. Společnost má hlavní sídlo v brněnských Modřicích a svůj sortiment a služby nabízí zákazníkům ve stále se rozšiřující síti poboček. Tato síť, pokrývající celou republiku, garantuje zákazníkům stejné nákupní podmínky a plný sortiment při nákupu v kterékoli z nich. Součástí obchodní sítě jsou i samoobslužné prodejny, tzv. instalatércentra, umožňující rychlé a operativní vyřízení zejména drobnějších zakázek. Na slovenském trhu působí společnost pod názvem Ptáček – veľkoobchod, a.s. se sídlem v Bratislavě. 
Kompletní vybavení koupelen nabízí společnost rovněž prostřednictvím studií koupelen, která patří k největším v České republice. Plný sortiment, celorepublikové pokrytí a profesionální prodejní servis: to jsou znaky společnosti Ptáček – velkoobchod a důvody jejího postavení lídra na trhu.