Krbová studia Ptáček

Potřebujete si výrobek vždy před nákupem takříkajíc „osahat“? Nemáte jasnou představu, jaký typ kamen se bude hodit právě do Vašeho interiéru? Vyhovuje Vám více lidský kontakt s prodavačem? Máme řešení i pro Vás – studia krbů Ptáček.

Navštivte vybrané pobočky obchodní sítě Koupelny Ptáček, na nichž se můžete na vlastní oči seznámit s širokým sortimentem krbů, krbových vložek, kachlových kamen a sporáků na tuhá paliva. Kromě expozice nejžádanějších modelů jsou Vám k dispozici naši odborní prodejci, kteří Vám ochotně poradí s výběrem vhodného zdroje tepla dle nemovitosti a vytápěného prostoru. U složitějších dotazů Vás nasměrují na naše odborníky z oddělení technické podpory prodeje pro posouzení technického řešení či doporučí spolehlivou montážní firmu z Vašeho okolí.

Na těchto studiích můžete s našimi prodejci rovněž konzultovat a objednávat výrobky označené jako zakázkové zboží.

Seznam krbových studií Ptáček:

 


U nás si můžete v klidu a pohodlí Vašeho domova vybrat jeden z
více než 1000 druhů krbů, kamen a příslušenství. Vše přehledně, komfortně a rychle na našem eshopu Krby a kamna Ptáček. Důvěřujte odborníkům s dlouholetou tradicí, společnost Ptáček – velkoobchod a.s. působí na trhu již od roku 1992!